O Firmie

Firma AMF Life powstała w wyniku stale rosnącego zapotrzebowania na innowacyjne rozwiązania w sektorze rolniczym. Od ponad 20 lat wspieramy rolników i hodowców, którzy dbają o ciągłe unowocześnianie i zwiększanie efektywności swoich hodowli i  gospodarstw. Jesteśmy idealnym zapleczem dla każdego, kto chce aby jego  zwierzęta oraz uprawy, miały zapewnione optymalne warunki wzrostu i plonowania.

Zdobywane przez lata doświadczenie w sektorze rolniczym pozwala nam zapewnić Państwa o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Oferowane ściółki torfowe stanowią rzetelnie wyselekcjonowany materiał, umożliwiający zarówno zwiększenie efektywności hodowli lub uprawy, ale również pozwalający na ograniczenie ponoszonych nakładów.

Wiedza, doświadczenie i indywidualizm

Bazując na latach funkcjonowania w branży rolniczej nasza firma jest w stanie doradzić Państwu wybór idealnego rodzaju torfu, przeznaczonego dokładnie pod potrzeby konkretnej hodowli i uprawy. Tylko kompleksowa wiedza o właściwościach i oddziaływaniu ściółki torfowej na poszczególne gatunki zwierząt i roślin, pozwala dobrać najlepsze i najwydajniejsze w danej sytuacji, rodzaje ściółki. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na opracowanie satysfakcjonujących rozwiązań, a także wskazanie kierunków rozwoju z jakich mogą Państwo skorzystać.

Doradztwo opierające się na doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy z zakresu ściółek torfowych jest dla naszych klientów w pełni darmowe. Nasi doradcy są dostępni dla Państwa 24h na dobę, oferując pełny i rzeczowy kontakt. W ramach usługi doradczej nie tylko dopasowujemy dla Państwa gospodarstwa idealne ściółki torfowe ale także informujemy o możliwości ich oddziaływania na środowisko, na organizmy zwierząt bądź rozwiewamy najczęściej pojawiające się wątpliwości, np. odnośnie możliwości zbycia zużytej ściółki.

Z najdalszych krańców Europy dla naszych zwierząt i roślin

W naszej codziennej pracy opieramy się na fundamentalnej zasadzie, mówiącej o korzystaniu wyłącznie ze składników o najwyższych parametrach. Pozwala nam to oferować Państwo surowiec najlepszej jakości, pełnej powtarzalności i przede wszystkim bezpieczny dla organizmów zwierząt i ludzi. W związku z tym, w naszych magazynach znajdą Państwo torf z całej Europy, mający najlepsze wskaźniki biochemiczne.

Konkurencyjność podstawą najlepszej współpracy

Firma AMF Life świetnie zdaje sobie sprawę z tego, iż konkurencyjność to podstawa w funkcjonowaniu na rynku, także tak specyficznym jak rynek rolno-hodowlany. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość co w połączeniu z kompetentną kadrą doradców nie stanowi naszych jedynych atutów. Wszystkie zamówienia realizujemy od ręki mogąc zagwarantować 48 godzinną realizację. Terminowość i rzetelność dostaw to słowa kluczowe.

Najlepszym miernikiem jakości oferty i dostaw naszej firmy jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów. AMF Life obsługuje gospodarstwa rolne i hodowlane na terenie całej Polski.